Najava trodnevnice i proslave zaštitnice Župe i Grada

U sklopu proslave dana župe sv. Jelene Križarice i grada Zaboka održat će se trodnevna duhovna obnova koju će predvoditi vlč. Ivica Tolla, župnik iz Cetingrada.

DUHOVNI PROGRAM ZA BLAGDAN SVETE JELENE KRIŽARICE

ČETVRTAK 19.05.2022.

18:30 sati – Sveta Misa

Iza mise Euharistijsko klanjanje

PETAK 20.05.2022.

18:30 sati – Sveta Misa

Pobožnost sv. Josipu

SUBOTA 21.05.2022.

18:30 – Sveta Misa

Pobožnost B.D. Mariji

NEDJELJA 22.05.2022.

Na sam blagdan svete Jelene Križarice u župi mise su po rasporedu u 8:30  i 10.00 sati.

Preč. Matija Pavlaković, rektor Međubiskupijskog sjemeništa u Zagrebu predvodit će euharistijsko slavlje u Župi svete Jelene Križarice u Zaboku s početkom u 10.00 sati.

plakat 2022

Tom prigodom na poziv zabočkog župnika Branka Riseka svoje će bračne zavjete obnoviti bračni parovi koji proslavljaju svoje obljetnice.

Gradski puhački orkestar Zabok, pod vodstvom maestra profesora Marka Bobičanca,  župljane i građane grada počastiti će koncertom te ujedno i čestitati dan Župe i dan Grada. Koncert će biti održan prije i nakon mise u 10:00 sati na trgu ispred crkve.

Grad Zabok će tada već po tradiciji počastit sve vjernike i građane prigodnim domjenkom na čemu im zahvaljujemo.

Pripremio:   Darko Fiket, župni suradnik i suradnik Tiskovnog ureda zagrebačke nadbiskupije