Župne obavijesti

Misa subotom na večer vrijedi kao nedjeljna misa

VAŽNO! Prva sveta pričest u našoj župi Sv. Jelene Križarice bit će 21.lipnja 2020. ( nedjelja) u 10.00 sati. Ispovijed za prvopričesnike i roditelje biti će u subotu 20.lipnja u 8.00 h prije podne.

Sveta potvrda biti će u rujnu ili listopadu prema odredbi nadbiskupije.

Blagdan SVETE JELENE KRIŽARICE 22.svibnja proslavit ćemo euharistijskim slavljima bez vanjskih zbivanja. Rana misa u 7.30 h; svečana župna u 10.00 h i večernja u 19.00 h.

I dalje su na snazi sve mjere opreza od zaraze i širenja virusa COVID 19 pa vodimo o tome računa u svim našim vjerničkim susretima i događanjima.

Prilika za osobnu svetu ispovijed je svakoga dana za vrijeme svibanjske pobožnosti (u sakristiji).

Svibanjske pobožnosti svaki radni dan u 18.30 h a subotom u 7.00 h. Iza pobožnosti sveta misa. Misne nakane možete upisati u sakristiji svakog radnog dana iza mise.

Ispovijed bolesnika po kućama u svako doba na poziv ukućana!

Krštenja se obavljaju redovito u dogovoru sa župnikom.

SVIM NAŠIM DRAGIM MAJKAMA I BAKAMA čestitam MAJČIN DAN (druga nedjelja u svibnju) i u znak zahvale svakoj poklanjam jednu sadnicu cvijeća! Bog vas blagoslovio, drage majke. Hvala vam za dar života vašoj djeci.