Dekanatski susret ministranata Krapinskog dekanata

Povjerenstvo za pastoral duhovnih zvanja Zagrebačke nadbiskupije i ove godine nastavlja sa organiziranjem ministrantskih susreta po župama Nadbiskupije.

Na prvu subotu mjeseca studenog, 5.11., drugi takav susret održat će se u župi Uzvišenja Svetog Križa u Svetom Križu Začretje od 10.00 do 17.00 sati.

Voditelj susreta je vlč. Matija Pavlaković, član Povjerenstva posebno zadužen za ministrante i osnovnoškolce u Zagrebačkoj nadbiskupiji, a u animaciji susreta bit će i sjemeništarci Međubiskupijskog sjemeništa u Zagrebu te mladi župe domaćina.

Ministranti Krapinskog dekanata – radosno očekujemo naše druženje i preporučamo ga zagovoru Blažene Djevice Marije, svetog Josipa i blaženog Alojzija Stepinca!