Akcija župnog Caritasa za potrebe naših župljana

Caritas župe svete Jelene Križarice i ove godine organizira akciju „Uskršnja košarica“ kako bi uljepšati blagdan Uskrsa obiteljima slabijeg materijalnog i imovinskog statusa.

Od 17.03. do 14.04. 2019. košare će biti postavljene u trgovinama za pomoć našim najugroženijim obiteljima

Cilj akcije je prikupiti hranu i osnovne higijenske potrepštine te ih donirati socijalno ugroženim obiteljima ubacivanjem nekog proizvoda u košaricu na izlazu iz trgovine. Prikupljene proizvode će naši članovi po završetku akcije zapakirati i tijekom uskršnjeg tjedna podijeliti obiteljima.Istom ovom akcijom je prošle godine prikupljeno podosta hrane, a nadamo se da ćemo ove godine uz Vašu pomoć prikupiti barem istu ili veću količinu. Veća količina hrane znači i veći broj obitelji koje ćemo razveseliti ovaj Uskrs.

HVALA SVIMA NA ISKAZANOJ LJUBAVI ZA DRUGE U OVOJ AKCIJI