Domaći sinovi svećenici

UPOZNAJMO DOMAĆE SINOVE SVEĆENIKE

Kršćanska zajednica, živa i dinamična, uvijek teži da njezini članovi prepoznaju svoje darove i sposobnosti te da ih, kroz životni put, otkrivaju i razvijaju kako bi  ostvarili svoj životni poziv. Otkriti Božji poziv u sebi uz pomoć roditelja, prijatelja i zajednice znači usmjeriti svoj život prema ispunjenju kroz rad kojim služimo društvu i gradimo sebe kao osobu. Ili kako to kaže Konfucije: „Ako izabereš posao koji voliš, nećeš trebati raditi ni dana u svom životu.“

Specifičan poziv u Crkvi svakako je krenuti putem svećeništva. Ponosni smo kao župa na daru svećeništva naših petero župljana koji djeluju u raznim krajevima. To su: vlč. Blaž Bartol, vlč. Stjepan Lončar, vlč. Robert Šreter i u novije doba vlč. Damir Ivanek i vlč. Tomislav Krajačić koji su proslavili svoje mlade mise i započeli svoje svečenićko poslanje.

2 komentara

1. gralion torile 19. kolovoza 2022.

You have mentioned very interesting points! ps nice website.

2. Mini led bulb 5. listopada 2022.

Fantastic blog! Do you have any suggestions for aspiring writers? I’m planning to start my own site soon but I’m a little lost on everything. Would you advise starting with a free platform like WordPress or go for a paid option? There are so many choices out there that I’m totally overwhelmed .. Any tips? Thank you!