Vlč. Damir Ivanek

OLYMPUS DIGITAL CAMERADAMIR IVANEK rođen je 13. listopada 1984.g. u Zaboku. Osnovnu školu Ksavera Šandora Đalskog pohađao od 1991. – 1999.g. u Zaboku. Nakon završene osnovne škole upisao se u Nadbiskupsko sjemenište na Šalati, te u Nadbiskupsku klasičnu gimnaziju gdje maturira 2003.g. Nakon mature tj. po završetku srednje škole upisuje se u Nadbiskupsko bogoslovno sjemenište na Kaptolu 29, te upisuje Katolički bogoslovni fakultet te uspješno diplomira 2011. godine. Bio je na praktikumu u Mariji Bistrici, župama Pregradi i Sesvetskim Selima te u župi Lobor gdje se pripremao prema posljednjem koraku ređenja. Svoju svećeničku službu započeo kao župni vikar u župi Presvetog Srca Isusovoga u Karlovcu i u župi Dugo Selo. U  mjesecu srpnju 2016. godine kardinal Josip Bozanić imenuje ga župnikom u Prišlinu.

11 thoughts on “Vlč. Damir Ivanek

1. Pingback: carte uno reverse