Dan bolesnika i proslava blagdana Kraljice Krunice

U povodu proslave Dana bolesnika i blagdana Kraljice krunice u Zaboku, ove nedjelje 09. listopada 2016. misno slavlje s početkom u 10.00 sati predvodit će mons. Valentin Pozaić, pomoćni biskup zagrebački uz svećenike iz dekanata te domaćeg župnika Marijana Culjaka.

Svi će bolesnici imati prilike za ispovijed gdje će za njih prije misnoga slavlja biti pripremljen duhovni program, a za vrijeme mise primit će sakrament bolesničkog pomazanja.

dan-bolesnika

Na kraju mise uslijedit će procesija oko okoliša župne crkve sa kipom Majke Božje od Krunice. Nakon mise uslijedit će prigodno druženje na trgu ispred crkve a svi nazočni će zahvaljujući nesebičnoj ljubavi medicinskog osoblja moći izmjeriti krvi tlak i razinu šećera u krvi.

Darko Fiket, župni pastoralni suradnik