Hrvatska radiotelevizija od danas prenosi mise svaki dan u 18 sati

Hrvatska radiotelevizija (HRT) od ponedjeljka 30. studenoga ponovno će svakodnevno prenositi mise u 18 sati. Mise će se ovoga puta prenositi iz zagrebačke Župe Rođenja Marijinog, izvijestili su u petak 27. studenoga s HRT-a, a prenosi Hina.

Domaćin misnih slavlja je zagrebačka Župa Rođenja Marijinog / Foto: zupa-rodjenja-bdm.hr 
HRT se na to odlučio zbog nepovoljne epidemiološke situacije i ograničenog broja sudionika u crkvama na svetoj misi.
– Budući da je zbog nepovoljne epidemiološke situacije ograničen broj sudionika u crkvama na misama, Hrvatska radiotelevizija svim svojim gledateljima i slušateljima želi omogućiti i olakšati pristup praćenju misnih slavlja. Stoga od ponedjeljka 30. studenoga ponovo izravno prenosi svakodnevne mise na Trećem programu Hrvatske televizije i Trećem programu Hrvatskoga radija od 18 sati  –  priopćili su s HRT-a. 
Nedjeljne mise mogu se i dalje pratiti na Prvom programu Hrvatske televizije i Hrvatskoga radija od 10 sati.