Predstavljanje mladomisnika vlč. Kristijana Tušeka

U subotu 9. lipnja za svećenike se zaredilo sedamnaestorica mladića, među kojima su i četvorica Zagoraca: Kristijan Tušek iz Mihovljana, Toni Potrebić iz Krapine, Alen Vrbek iz Svetog Križa Začretja, i Matija Novački iz Lobora. Stoga će mladi zagorski svećenici u mjesecu srpnju imati i svoje prve mlade mise. Tim povodom u ovoj emisiji razgovarali smo s mladomisnicima s kojima ćemo vas malo pobliže upoznati.

U župi sv. Mihaela arkanđela   01. srpnja 2018. godine. Mladu misu  će slaviti mladomisnik Kristijan Tušek.

Tim povodom razgovarali smo s mladomisnikom

 

Našem mladomisniku Kristijanu Tušeku, župi Mihovljan, kao i njegovoj obitelji, u ime cijelog našeg Zagorskog arhiđakonata čestitamo, a u njegovom budućem svećeničkom životu i radu, neka ga prati Božji blagoslov.