Snimka misnog slavlja i zahvala svima na sudjelovanju na prijenosu mise na HTV

Nedjeljna misa prenošena putem TV- a oduševila je mnoge u domovini i inozemstvu. Bio je to lijepi primjer sudjelovanja u Euharistiji i pokazatelj jedne žive župne obitelji. Posebnu svečanost i ljepotu pružili su zborovi skladnim pjevanjem te pjevanjem psalma g. Šandor. Vatrogasci, lovci i kuburaši te narodne nošnje pokazali su da je to jedna zajednica sastavljena od raznih struktura ali s istim ciljem – dati slavu Bogu i poticaj i podršku bratu čovjeku. Ministranti i asistencija, čitaći vjeroučitelji napose su doprinijeli skladu misne žrtve. O dječici i njihovoj sabranosti na široko se priča.

 Svi koji su sudjelovali u pripremanju, samozatajno, zaslužuju također svaku pohvalu i zahvalu. Na ručku smo ugostili 35 HTV-ovaca. Hvala i na toj pomoći. Svima koji su došli na misu ili su pratili od kuće još jednom Hvala i obilje milosti Božje po zagovoru naše SVETE JELENE KRIŽARICE!

Marijan, župnik