Zahvala portalu Zagorje.com

Poštovani gosp. Borovčak i svi suradnici!

Dopustite mi da Vam zahvalimo što ste nam omogućili da preko Vaših suradnika i medijskih platformi prenosite ili usnimate naša misna slavlja te na taj način omogućili našim župljanima ali i vjernicima diljem Zagorja da u ovim vremenima pandemije Covida-19 budu na taj način dionici zajedništva naših nedjeljnih i blagdanskih slavlja osobito kroz najveće dana Uskrsnih blagdana…

Pošto je od današnjega dana omogućen dolazak vjernika na misna slavlja uz poštivanje mjera i uputa stručnih službi ali i naše Nadbiskupije veseli nas povratak vjernika u naše župne zajednice i obitelji. Od srca Vam još jednom zahvaljujemo za suradnju ali i istovremeno želimo ukazati na moguću činjenicu da ukoliko se ukaže ponova potreba za tim vidom pomoći snimanja želimo da se suradnja i dalje nastavi (nadamo se da za to neće biti potrebe) no na to ne možemo utjecati već apelirati i pozvati vjernike i građane na oprez i čuvanje te držanje preporuke svim struka koje su se brinule za našu sigurnost.

Neka sve Vas prati zagovor Nebeske Majke Marije i naše zaštitnice sv. Jelene Križarice.

Župnik Marijan Culjak sa suradnicima.