Akcija “Uskršnja košarica” župnog Caritasa

Caritas župe svete Jelene Križarice i ove godine organizira akciju „Uskršnja košarica“ kako bi uljepšati blagdan Uskrsa obiteljima slabijeg materijalnog i imovinskog statusa.

Od 1.3. do 26.3. 2021. košare će biti postavljene u trgovinama za pomoć našim najugroženijim obiteljima.

Popis trgovina:

Trgocentar Supercentar, Radničko naselje 8

Trgocentar P-5 Zabok, Matije Gupca 74

Trgocentar P-4 Zabok, Hum Lug 80

Trgocentar P-14 Zabok, Pavlovec Zabočki 4

Trgocentar P-15 Zabok, Matije Gupca 8

Trgocentar P-16 Zabok, Lug Zabočki 43b

KTC ZABOK, Prilaz Janka Tomića 1

Strahinjčica, (Vatrogasni dom) Trg Dragutina Domjanića 4

Trgostil, Ul. Matije Gupca 30

Cilj akcije je prikupiti hranu i osnovne higijenske potrepštine te ih donirati socijalno ugroženim obiteljima ubacivanjem nekog proizvoda u košaricu na izlazu iz trgovine. Prikupljene proizvode će naši članovi po završetku akcije zapakirati i tijekom uskršnjeg tjedna podijeliti obiteljima.

 Istom ovom akcijom je prošle godine prikupljeno podosta hrane, a nadamo se da ćemo ove godine uz Vašu pomoć prikupiti barem istu ili veću količinu. Veća količina hrane znači i veći broj obitelji koje ćemo razveseliti ovaj Uskrs.

HVALA SVIMA NA ISKAZANOJ LJUBAVI ZA DRUGE U OVOJ AKCIJI