Apostolski nuncij mons. Giorgio Lingua predvodio proslavu Majke Božje od Kamenitih vrata (FOTO)

Euharistijskim slavljem kojeg je predvodio apostolski nuncij u Republici Hrvatskoj mons. Giorgio Lingua u zajedništvu sa zagrebačkim nadbiskupom kardinalom Josipom Bozanićem, biskupima Zagrebačke Crkvene pokrajine, pomoćnim biskupima zagrebačkim, svećenicima, redovnicama i redovnicima te okupljenim Božjim narodom, proslavljena je na svetkovinu Duhova u nedjelju 31. svibnja 2020. godine na trgu ispred “ranjene” zagrebačke katedrale, zaštitnica grada Zagreba Majka Božja od Kamenitih vrata.

U nastavku na poveznici možete pogledati fotografije jedinstvenog slavlja koje je okupilo više tisuća vjernika koji su pjesmom i molitvom došli zahvaliti Nebeskoj Majci za zaštitu te je zamoliti za njezin zagovor pred Bogom gospodarem povijesti i Ocem Milosrdnim


FOTOGALERIJA

Tiskovni ured