Caritas zabočke župe pomaže Općoj bolnici Zabok i bolnici hrvatskih veterana

Preuzeto: Opća Bolnica Zabok

Caritas zabočke župe pomaže Općoj bolnici Zabok i bolnici hrvatskih veterana

Danas, 20. ožujka 2023., u prostorijama Opće bolnice Zabok i bolnice hrvatskih veterana, uz prisustvo pomoćnice ravnatelja za sestrinstvo i glavne sestre Bolnice Danice Horvat, voditelja Caritasa župe Svete Jelene Križarice Marka Bilića i volontera Zdravka Novoselca, Danijela Cvetka i Davida Matešića, održana je primopredaja veće količine pelena za odrasle i 125 novih bijelih pamučnih majci raznih veličina za potrebe neurološkog odjela Bolnice.

Akciju je pomogla obitelj Dačnik koja je ustupila kombi kako bi donacija sigurno stigla do Bolnice. Župnom Caritasu je zahvalila glavna sestra Horvat naglasivši kako svaka donacija pomaže da se osigura kvalitetna zdravstvena skrb za pacijente, a voditelj Caritasa Bilić istaknuo je kako akcije provode tijekom čitave godine, te da će mnoge buduće donacije namijeniti Bolnici.