Najava dekanatskog hodočašća na Trški Vrh

Već nekoliko godina za redom prve nedjelje u mjesecu srpnju svećenici Krapinskog dekanata predvođeni dekanom Tomicom Šestakom organiziraju hodočašće župa toga dekanata Majci Božjoj Jeruzalemskoj na Trškom Vrhu. Tako će biti i ove godine 03. srpnja 2016. godine.

Mise su u 7.00, 9.00 i središnje euharistijsko slavlje u 11.00 sati. Prije glavne mise u cintoru s početkom u 10.30 sati uslijedit će pobožnost Puta Svjetla kojeg je napisao zabočki župnik Marijan Culjak, a ujedno će vjernici imati priliku za sv. Ispovijed.

trški vrh

dek.hod1_

Sv. Misu u 11.00 sati predvodit će vlč. Zlatko  PAVETIĆ, upravitelj   župe   Sveti   Križ   Začretje. Na misnom slavlju pučko pjevanje će animirati sami vjernici uz pratnju krapinskog orguljaša.

 Darko Fiket, župni suradnik i suradnik Tiskovnog ureda  Zagrebačke Nadbiskupije