Održana druga sjednica Radne skupine za izradu Završnoga dokumenta Sinode

Pod predsjedanjem zagrebačkog nadbiskupa kardinala Josipa Bozanića, u utorak 25. rujna 2018., u prostorijama Tajništva Druge sinode Zagrebačke nadbiskupije, održana je druga sjednica Radne skupine za izradu Završnoga dokumenta Sinode.


      
Na sjednici su sudjelovali svi članovi Radne skupine: mons. dr. Ivan Šaško, delegirani predsjednik, mons. Mijo Gorski, mons. dr. Stjepan Kožul, mons. dr. Stjepan Baloban, dr. Blaženka s. Valentina Mandarić, dr. Ante Crnčević, OFM, preč. mr. Marko Kovač i preč. dr. Denis Barić.
           
Nakon pozdravnih riječi kardinala Josipa Bozanića i molitve za Sinodu, pročitan je zapisnik s prve sjednice Radne skupine. Svaki član Radne skupine predstavio je svoj prijedlog nacrta Završnoga dokumenta o čemu se tijekom sjednice raspravljalo te je usuglašen daljnji tijek rada u izradi Završnoga dokumenta.
           
Iduća sjednica Radne skupine dogovorena je za 4. i 5. prosinca 2018.
 

Tajništvo Druge sinode Zagrebačke nadbiskupije