Posjet korisnicima staračkog doma “Dora”

U obiteljskom Domu za starije i nemoćne osobe „Dora“ u Zaboku darivanje pažnje, skrbi i ljubavi svakodnevna je stvar. Stoga je u Domu već po tradiciji treću godinu od svoga postojanja 14. prosinca održan susret sa svećenikom, tijekom kojeg su korisnici imali priliku za osobni susret i ispovijed te za sudjelovanje na misnom slavlju koje je predvodio zabočki župnik Marijan Culjak. 


Učiniti nekome da mu starački dani, a nekome i posljednji trenuci života budu ispunjeni brigom i lijepom riječi velika je stvar i za samog štićenika, ali i za sve one koji s njima rade – istaknuo je vlč. Culjak. Svi mi kroz vas primamo toliko zahvalnosti i blagoslova koji nas tako ispunjavaju kako osobno u duši, tako i u životnim okruženjima i zajedništvu – kazao je.
 


Ovih predbožićnih dana osoblje doma doista se trudi ispuniti dane njihovih štićenika raznim blagdanskim sadržajima.

Darko Fiket župni medijski suradnik Tiskovnog ureda