Proslava Majčinog dana 2024

Zabočki Caritas 2022. godine Majčin dan obilježio je u suradnji s Caritasom Zagrebačke nadbiskupije. Prošle, ali i ove godine željeli smo nastaviti tu simboličnu gestu. Na poziv župnog Caritasa Vrtlarija Čuček spremno se odazvala i dio cvijeća donirala, pa im ovim putem zahvaljujemo, a ostatak je podmirio župni Caritas.

Čestitku povodom Majčina dana našim majkama i bakama uputio je naš župnik Branko Risek i volonteri župnog Caritasa s njihovim voditeljem Markom Bilićem. Ovom simboličnom gestom želimo svim majkama, bakama i ženama, koje žele postati majke, dati do znanja koliko su važne.

A po osmjesima na licima vidimo da ih je ova gesta dirnula u srce.

HVALA VAM, DRAGE MAME I BAKE, NA DARU ŽIVOTA I LJUBAVI KOJE STE UGRADILE U SVE NAS!

Hvala svim volonterima koji su se uključili u ovu akciju.