Veliki koncert duhovne glazbe Progledaj srcem 18. veljače

Nakon dva uspješna koncerta u Hypo centru i Domu sportova, Laudato ponovo predstavlja veliki koncert duhovne glazbe ”Progledaj srcem” koji će se održati 18. veljače 2017. g. u košarkaškom centru Dražen Petrović – ”Cibona” u Zagrebu, s početkom u 20:00 sati. Kupnjom karte za ovaj koncert pomaže se produkcija programa i djelovanje Laudato televizije koja je na Božić 2016. obilježila prvu godišnjicu svog emitiranja.

Uz postojeće emitiranje putem kabelskih platformi, LTV već gotovo mjesec dana emitira putem digitalnog zemaljskog signala na području Grada Zagreba, Zagrebačke i Karlovačke županije, čime smo bliži našoj velikoj želji emitiranja u svakom hrvatskom domu.

Na 3. koncertu ”Progledaj srcem” nastupaju izvođači: Božja pobjeda, Emanuel, Zvonimir Kalić, fra Marin Karačić, S. Dijana Lončarek, The Messengers, Zbor Mihovil, Nadbiskupijski zbor mladih, October light i gost iznenađenja. Duhovnim mislima poticat će nas p. Ivan Ike Mandurić, a kroz večer voditi Marin Periš i S. Dijana Lončarek. Glazbenim sastavom ravna Goran Kovačić.

Koncertom ćemo zajedno zahvaliti Bogu za velika i divna djela kojima se proslavlja gradeći projekt LTV-a, obiteljske televizije s kršćanskim vrijednostima.

Organizator koncerta: Laudato d.o.o.

Suorganizatori: Udruga Ime dobrote i Laudato televizija