Video i audio poruka župnika Marijana

Život vjere ne prestaje, nego ćemo ga produbljivati u skladu s prilikama, a Božja milost će već naći put da okrijepi naše duše.

Ovaj virus nije Božja kazna nego poziv da se što više i što dublje okrenemo onome koji je naš Put, Istina i Život, onome koji nije samo liječnik duše nego i tijela. Naša molitva neka bude žarka i iskrena u poniznosti srca jer Gospodin neće prezreti molitve ni žrtve pravednika. On sam hita da nas spasi! Pružena nam je prigoda da se unutar obitelji više povežemo, više zbližimo i u zajedništvu molitve isprosimo potrebne milosti. Nemojmo propustiti ovaj milosni čas!

Za potrebne savjete uvijek se možete obratiti Vašem župniku na broj mobitela 098/ 913 90 14.

Ostanimo postojani u molitvi i vjeri „čekajući blaženu nadu: dolazak spasitelja našega Isusa Krista!”

U nastavku slijedi video i audio poruka župnika:

Župnik Marijan Culjak