Press "Enter" to skip to content

Vlč. Tomislav Krajačić novi župni upravitelj župe Barilovićki Leskovac

Nakon nepunih 29. godina župničkog službovanja, preč. Petar Repić prema odredbi Zagrebačkog Nadbiskupa premješten je za župnika u Zlatar Bistricu. Za novog župnog upravitelja župe sv. Josipa i Gospe Lurdske u Barilovićkom Leskovcu određen je vlč. Tomislav Krajačić koji je tu službu preuzeo u srijedu 24. kolovoza 2016. godine.

U župničku službu naše župe uveo ga je u nedjelju 28. kolovoza 2016. godine preč. Antun Sente stariji.

Brojni vjernici  kao i pastoralno i ekonomsko vijeće prisustvovali su misnom slavlju.
Novi upravitelj župe zamolio je župljane da ga pomognu svojim molitvama i zauzimanjem u upravljanju župom kao i u razvijanju pastoralnog rada.

Marijana Jakov,
župna medijska suradnica