Održan sastanak Natječajne komisije za odabir himne i loga Susreta hrvatske katoličke mladeži u Zagrebu

U srijedu 3. srpnja 2019. godine u prostorijama pastoralnih ureda Nadbiskupskog duhovnog stola održan je sastanak Natječajne komisije za odabir himne i loga Susreta hrvatske katoličke mladeži, koji će se 9. i 10. svibnja 2020. godine održati u Zagrebu pod geslom „Što god vam rekne, učinite!“ (Iv 2, 5).

Povjerenik za mlade Zagrebačke nadbiskupije vlč. Ivan Valentić na početku sastanka ukratko je predstavio radove koji su zadovoljili uvjete raspisanih natječaja.

Nakon pregledanih radova pristiglih na Natječaj za izradu loga te Natječaj za himnu Susreta hrvatske katoličke mladeži, Komisija u čijem su radu sudjelovali i pomoćni zagrebački biskupi mons. Ivan Šaško te mons. Mijo Gorski odlučila je o najboljim rješenjima.

Rezultate obaju natječaja možete pogledati OVDJE.

Članovi Natječajne komisije bili su:
Pomoćni zagrebački biskup mons. Ivan Šaško,
Pomoćni zagrebački biskup mons. Mijo Gorski,
Preč. Marko Kovač, biskupski vikar za pastoral,
Preč. Borna Puškarić, pročelnik Tiskovnog ureda,
Vlč. Ivan Valentić, povjerenik za mlade
Mo. Miroslav Martinjak,
Vlč. Tomislav Hačko,
Jelena Vuković, mag. musicol.,
Josipa Bartovčak, prof.,
Brigita Gojak, mag. theol.,
Ivana Bosiljevac, mag. nov.,
Davor Trbušić, mag. comm.
 Tiskovni ured Zagrebačke nadbiskupije