Zahvala za provedenu akciju “Spremni za školu”

Župni Caritas sv. Jelene Križarice i Udruga sv. Marta, Zabok organizirali su  humanitarnu akciju pod nazivom »Spremni za školu« koja se održala  danas 21. kolovoza od 9 sati na Trgu sv. Jelene Križarice (ispred crkve). Prigodnom prodajom i tombolom od koje je prikupljeno 3.834,05 kuna želi se pomoći roditeljima i učenicima za nabavku opreme i školskog pribora za obitelji teškog imovinskog stanja s područja naše župe.

20160821_062900

članice udurge

Sam inicijator akcije je dakako župnik Marijan Culjak koji je nesebično darovao svoje radove od školjaka i ostale uratke za tombolu. Iskreno zahvaljujemo svima na novčanim darovima i sudjelovanjem u ovoj akciji te pozivamo one roditelje koji su u potrebi da dođu u utorak na misu, te nakon toga na župni ured kako bismo mogli podijeliti prikupljene školske torbe, pribor i ostalu opremu te novčani dar kao pomoć za početak nove školske godine.

Darko Fiket, župni pastoralni suradnik