Domaći sinovi svećenici

UPOZNAJMO DOMAĆE SINOVE SVEĆENIKE

Kršćanska zajednica, živa i dinamična, uvijek teži da njezini članovi prepoznaju svoje darove i sposobnosti te da ih, kroz životni put, otkrivaju i razvijaju kako bi  ostvarili svoj životni poziv. Otkriti Božji poziv u sebi uz pomoć roditelja, prijatelja i zajednice znači usmjeriti svoj život prema ispunjenju kroz rad kojim služimo društvu i gradimo sebe kao osobu. Ili kako to kaže Konfucije: „Ako izabereš posao koji voliš, nećeš trebati raditi ni dana u svom životu.“

Specifičan poziv u Crkvi svakako je krenuti putem svećeništva. Ponosni smo kao župa na daru svećeništva naših petero župljana koji djeluju u raznim krajevima. To su: vlč. Blaž Bartol, vlč. Stjepan Lončar, vlč. Robert Šreter i u novije doba vlč. Damir Ivanek i vlč. Tomislav Krajačić koji su proslavili svoje mlade mise i započeli svoje svečenićko poslanje.

2 komentara

1. zmozero teriloren 23. studenoga 2022.

Your style is so unique compared to many other people. Thank you for publishing when you have the opportunity,Guess I will just make this bookmarked.2

2. zoritoler imol 26. studenoga 2022.

You are my inspiration, I possess few blogs and often run out from brand :). “No opera plot can be sensible, for people do not sing when they are feeling sensible.” by W. H. Auden.

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)