domaci4Često kod predstavljanja zna reći da je „slavonsko-bosanski Zagorec“. Roditelji Franjo i Milka su Slavonci iz Pakraca, rođen  u Brčkom, a odrastao u Zaboku. Iako nije rođen u Zaboku, smatra se Zabočaninom jer me sve ono čega se iz djetinjstva sjećam veže uz grad Svete Jelene. Ovdje je pohađao osnovnu školu, a i upisao se u Ekonomsku školu. No, već na polugodištu prvoga razreda napušta školu i odlazi u Sjemenište u Zagrebu. Nakon mature na Šalati slijedi odsluženje vojnoga roka, a potom Bogoslovija i studij teologije na Katoličkom bogoslovnom fakultetu. Godine 1993. zaređen za đakona i đakonski praktikum proveo u novoosnovanoj Župi Sv. Kvirina u Sisku. Blagopokojni kardinal Franjo Kuharić za svećenika ga zaredio 26. lipnja 1994. a Mladu misu proslavio je sa svojim Zabočanima 17. srpnja. Prvi svećenički dekret odveo ga za kapelana u Sesvete, gdje je proveo tri godine, a zatim ga kardinal Kuharić šalje na postdiplomski studij u Rim. Nakon postignutoga magisterija iz dogmatske teologije vraća se u Zagreb i godinu dana vrši službu nadbiskupijskog povjerenika za pastoral mladih. Nakon toga uslijedile su četiri godine službe ravnatelja Hrvatskog katoličkog radija. Od ljeta 2006. godine imenovan je župnikom  u zagrebačkoj Župi Uznesenja BDM u Stenjevcu, do nedavno bio je direktor Kršćanske Sadašnjosti a sada je imenovan župnikom u Šestinama u Zagrebu.