OLYMPUS DIGITAL CAMERATOMISLAV KRAJAČIĆ rođen je 29. svibnja 1984.g. u Zaboku.. Osnovnu školu završio u rodnom mjestu. Po završetku Osnovne škole Ksavera Šandora. Đalskog upisuje Nadbiskupsko dječačko sjemenište na Šalati u Zagrebu. Tamo četiri godine pohađa Nadbiskupsku klasičnu gimnaziju kao sjemeništarac Zagrebačke nadbiskupije. Nakon mature 2003. godine upisuje Katolički bogoslovni fakultet u Zagrebu, gdje je završio tri godine studija. Nakon treće godine prebacuje se u četvrtu godinu studija na Filozofsko-teološkom institutu Družbe Isusove na Jordanovcu, nakon kojeg se prebacuje na Katolički bogoslovni fakultet gdje diplomira 2011. godine te je đakonski praktikum proveo u župi Sesvetska Sela. Svoju svećeničku službu započinje kao župni vikar u župi Pohoda Blažene Djevice Marije u Vukovini. U  mjesecu srpnju 2016. godine kardinal Josip Bozanić imenuje ga župnikom župe sv. Josipa i Gospe Lurdske u Barilovićkom Leskovcu.