Pisanica ispred crkve

Grad Zabok je na inicijativu župnika Marijana Culjaka nabavila veliku oslikanu pisanicu koja je postavljena na prostoru ispred crkve sv. Jelene Križarice. Pisanica je rad umjetnika iz Galerija Suvenirnica Bjelovar i na njoj se može prepoznati župna crkva, kapela sv. Antuna u Grabrovcu ali i prizori iz svakidašnjeg života mještana naše sredine. U ime župe sv. Jelene Križarice iz Zaboka, župnika Marijana Culjaka i župljana zahvaljujemo gradu Zaboku na podršci, angažmanu i spremnosti da svi zajedno radimo na dobro svih građana i građanki našega Grada.

ptr

Gradonačelniku Ivanu Hanžeku, zamjenici Valentina Đurek, gradskom vijeću i predsjedniku Žarko Ivančić kao i svim suradnicima i zaposlenicima grada, zahvaljujemo na dobroj suradnji te želimo sretan i blagoslovljen Uskrs.

Župnik Marijan Culjak i zahvalni župljani!