Humanitarna akcija “Spremni za školu”

Župni Caritas sv. Jelene Križarice i udruga sv. Marta Zabok organizira humanitarnu akciju pod nazivom „Spremni za školu“ koja će se održati u nedjelju 21. kolovoza od 9 sati na Trgu sv. Jelene Križarice (ispred crkve). Kroz akciju se planira nabavka školskog pribora  i školske opreme.

U akciji su planirane aktivnosti poput kreativnih radionica, štandova prigodne prodaje radova od školjaka i tombole a sva prikupljena sredstva namijenjena su nabavci navedene opreme i pribora za obitelji teškog imovinskog stanja.

Akciji se možete priključiti odnosno pomoći na sljedeće načine:

–       sudjelovanjem u kreativnim radionicama

–       volontiranjem na štandovima prigodne prodaje

–       donacijama u obliku školskog pribora i opreme

–       donacijama u financijskim sredstvima namijenjenim nabavci pribora i opreme za korisnike akcije

–       kupnjom rukotvorina izrađenih na kreativnim radionicama, kupnjom ponuđenih likovnih uradaka i sudjelovanjem u tomboli

Pozivamo sve ljude dobra srca i volje da kupnjom kao i svojim dolaskom, sudjeluju u ostvarenju ovog humanitarnog projekta.

Darko Fiket, župni pastoralni suradnik