HODOČAŠĆE U KRASNO

Župljani župe Zabok, predvođeni župnikom Marijanom Culjakom hodočastili su u svetište Majke Božje od Krasna. Tim hodočašćem i misnim slavljem koje je predvodio župnik Marijan u koncelebraciji s upraviteljem svetišta i dekanom Otočkog dekanata vlč. Nikolom Komušancem željeli smo Majci izraziti zahvalnost za sva primljena dobročinstva, milostima i zagovorima, molili za nova duhovna zvanja.

Nakon misnoga slavlja imali smo još prilike malo uživati u prekrasnim divotama Velebita te smo se uputili prema Svetom Jurju koji su neki iskoristili za kupanje a ostali za druženje i razgovor u kafićima.

Po povratku smo posjetili crkvu Hrvatskim mučenika u Udbini gdje nas je domaći župnik upoznao o samoj crkvi, njezinoj gradnji kao i cijeloj povijesti ovoga kraja.

udbina

2 thoughts on “HODOČAŠĆE U KRASNO

1. Good day! Do you know if they make any plugins to assist with Search
    Engine Optimization? I’m trying to get my blog to rank for some
    targeted keywords but I’m not seeing very good success.
    If you know of any please share. Many thanks!
    You can read similar article here: Sklep internetowy

2. Howdy! Do you know if they make any plugins to assist with Search Engine Optimization? I’m trying to get my
    blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing
    very good success. If you know of any please share.
    Thanks! You can read similar text here: E-commerce

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)