Duhovno-humanitarni koncert u Zaboku

U organizaciji mladih Zagorskog arhiđakonata u  nedjelju 29. travnja u novoj sportskoj dvorani Zabok s početkom u 18.00 sati. Na koncertu će uz zborove mladih s područja Zagorskog arhiđakonata i Krapinsko-zagorske županije nastupiti glazbenici duhovne glazbe Alan Hržica, Amorese i mnogi drugi te legendarni zagorski tekstopisac, glazbenik i umjetnik Ivica Pepelko.

Ulaznice po cijeni 10 kuna mogu se kupiti u župnim uredima na području Zagorja te na dan koncerta na ulazu u dvoranu.

Koncert i sav prilog od ulaznica ili dobrovoljan namijenjen je djeci s poteškoćama u razvoju za koje se brine udruga Sv. Ana u Loboru.

Darko Fiket promotor mladih Zagorskog arhiđakonata