Hodočašće u Krasno

Župljani župe Zabok, predvođeni župnikom Marijanom Culjakom hodočastili su u svetište Majke Božje od Krasna. Tim hodočašćem i misnim slavljem koje je predvodio župnik Marijan željeli smo Majci izraziti zahvalnost za sva primljena dobročinstva, milostima i zagovorima te ujedno moliti za nova duhovna zvanja kako u našoj župi, tako i Nadbiskupiji, domovini Hrvatskoj i cijelome svijetu.

Nakon misnoga slavlja imali smo još prilike malo uživati u prekrasnim divotama Velebita te smo se uputili prema Svetom Jurju, gdje nas je ugostio župnik Silvijo Milin sa svojim suradnicima, a prekrasan sunčan dan  neki su  iskoristili za kupanje a ostali za druženje i razgovor u kafićima.

Pripremili: Darko Fiket i Marko Bilić, župni suradnici i suradnici Tiskovnog ureda Zagrebačke Nadbiskupije