Hodočastimo u Zagreb na doček tijela svetog Leopolda Bogdana Mandića

U godini Božanskog milosrđa u Zagrebu će boraviti tijelo svetoga Leopolda Bogdana  Mandića, hrvatskog sveca, čiji je grob u Padovi. U prvostolnici će biti izložen u srijedu 13.4. od 17 sati do četvrtka 14.4. na večer kada će iz prvostolnice biti relikvije prevezene u crkvu sv. Leopolda u Zagrebačkoj Dubravi.

Bogdan Mandic

Mi ćemo kao župa hodočastiti u katedralu u četvrtak u 16.00 h autobusom za one koji su se upisali. Pozivam sve vjernike, osobito one koji rade u Zagrebu da pronađu vremena i pohode njegovo tijelo i pomole se. Svaki koji dođe u katedralu ili u Dubravu ako se ispovijedi (u koliko je potrebno) pohodi svete relikvije, sudjeluje na svetoj misi i pričesti se te izmoli na nakanu sv. Oca Pape Apostolsko vjerovanje, Oče naš, Zdravo Marijo i Slava Ocu, može dobiti jubilejski oprost za sebe ili za nekoga od svojih pokojnika. Iskoristimo ovu jedinstvenu priliku.