Najava Dekanatskog hodočašća na Trški Vrh

Već nekoliko godina za redom prve nedjelje u mjesecu srpnju svećenici Krapinskog dekanata predvođeni dekanom Tomicom Šestakom organiziraju hodočašće župa toga dekanata Majci Božjoj Jeruzalemskoj na Trškom Vrhu. Tako će biti i ove godine 07. srpnja 2019. godine.

Mise su u 7.00, 9.00 i središnje euharistijsko slavlje u 11.00 sati. Prije glavne mise u cintoru s početkom u 10.30 sati uslijedit će pobožnost Križnoga puta, a ujedno će vjernici imati priliku za sv. Ispovijed.

arhiva 2018 Dekanatsko hodočašće

Sv. Misu u 11.00 u zajedništvu svećenika Krapinskog dekanata, predslavit će i propovijedati, vlč. Josip ČULIG, upravitelj župe Veliko Trgovišće. Na zajedništvo misnoga slavlja pozvani su svi vjernici Krapinskog dekanata ali i šireg područja.

                                   Darko Fiket, župni suradnik i suradnik Tiskovnog ureda                                                     Zagrebačke Nadbiskupije