Novi dizajn mrežnih stranica Zagrebačke nadbiskupije

Novi dizajn mrežnih stranica Zagrebačke nadbiskupije objavljen je u utorak 27. veljače 2024., izvijestio je Tiskovni ured Zagrebačke nadbiskupije.

Osim na hrvatskom jeziku, važnije informacije i obavijesti o Nadbiskupiji dostupne su na engleskom i talijanskom jeziku.

Kao i do sada, osim informacija o središnjim biskupijskim ustanovama, župama i svećenicima te svetištima, na mrežnim stranicama mogu se pročitati i vijesti iz Nadbiskupije i župa, kao i razne najave i službena priopćenja.

Također, na nadbiskupijskim mrežnim stranicama mogu se pronaći i drugi korisni tekstovi o zagrebačkoj katedrali, crkvama i crkvenim objektima oštećenih u potresima tijekom 2020. godine, svecima i blaženicima Crkve u Hrvata, kao i oni koji vjernicima i svećenicima mogu pomoći u pastoralnom radu.

Uz mrežnu stranicu, Zagrebačka nadbiskupija ima i otvorene profile na Facebooku, InstagramuX-u te YouTubeu.