Održan sastanak Povjerenstva za pastoral duhovnih zvanja

U četvrtak 8. ožujka 2018. godine održao se u Međubiskupijskom sjemeništu na Šalati sastanak Povjerenstva za pastoral duhovnih zvanja Zagrebačke nadbiskupije.

Članovi Povjerenstva, povjerenik za pastoral duhovnih zvanja i promotor kršćanskih poziva vlč. Jakov Rađa, rektor Sjemeništa preč. Matija Pavlaković i povjerenik za pastoral mladih Zagrebačke nadbiskupije vlč. Ivan Valentić razgovarali su o organizacijskim pitanjima vezanim uz Susret Hrvatske katoličke mladeži u Zagrebu 2020. godine.

Također, članovi Povjerenstva razgovarali su o nadolazećem križnom putu za mlade na Ksaveru, o obilježavanju Dana molitve za duhovna zvanja, koji se obilježava na Nedjelju Dobrog pastira, te o ostalim inicijativama Povjerenstva za pastoral duhovnih zvanja u Zagrebačkoj nadbiskupiji. 

Tiskovni ured Zagrebačke nadbiskupije