Duhovna emisija “Jedno srce, jedna duša” u programu Radio Zaboka

U programu Radio Zaboka  svake nedjelje od 14.30 sati emitiramo emisiju “Jedno srce i jedna duša” koja usmjerava slušatelje na središnji dio nedjeljne Službe riječi, na Evanđelje. Nakon pročitanog ulomka iz Evanđelja od strane urednika vjerskog programa, svećenika ili laika uključenih u realizaciju programa, komentiraju, aktualiziraju davno upućenu Riječ Božju. Uz evanđeoski tekst odabire se i glazbeni broj s prigodnom porukom.

Poslušajte božićnu emisiju:

 

U drugom dijelu emisije prate se događanja u Crkvi na nadbiskupijskom i nacionalnom planu, zatim na razini dekanata kao i općenito na planu Crkve u svijetu. Obrađivale bi se također razne teme, ljudi, blagdani, ali i određene pojave u našem društvu koje se tiču svih ljudi,  a ne samo kršćanskih vjernika.

Emisijom se promiče dobro, potiče ljude na poštivanje života i suživota u zajednici.