Najava Dekantskog hodočašća M.B. Jeruzalemskoj na Trški Vrh

Već nekoliko godina za redom prve nedjelje u mjesecu srpnju svećenici Krapinskog dekanata predvođeni dekanom Vladimirom Drnetićem organiziraju hodočašće župa toga dekanata Majci Božjoj Jeruzalemskoj na Trškom Vrhu. Tako će biti i ove godine u nedjelju 02. srpnja 2023. godine. Mise su u 7 i 9 sati, a središnje euharistijsko slavlje u 11 sati. Prije glavne mise s početkom u 10.30 sati uslijedit će pobožnost Križnoga puta, a ujedno će vjernici imati priliku za ispovijed.

Sv. Misu predslaviti će u zajedništvu svećenika Krapinskog dekanata vlč. Tomislav Novosel, župnik župe Presvetog Trojstva u Radoboju koji će sv. Misom zahvaliti Dobrome Bogu za 40. godina svećeništva. Na zajedništvo misnoga slavlja pozvani su svi vjernici krapinskog dekanata ali i šireg područja.