Sastanak inicijalne skupine za organizaciju 11. Susreta hrvatske katoličke mladeži

U prostorijama Nadbiskupskog bogoslovnog sjemeništa u Zagrebu, u petak 21. rujna 2018. godine, pod predsjedanjem zagrebačkog nadbiskupa kardinala Josipa Bozanića održan je sastanak inicijalne skupine za organizaciju 11. Susreta hrvatske katoličke mladeži koji će se 2020. godine održati u Zagrebu.
 
Na susretu kojem su nazočili pomoćni biskupi zagrebački mons. Ivan Šaško i mons. Mijo Gorski, povjerenik za mlade Zagrebačke nadbiskupije vlč. Ivan Valentić i predstojnici drugih pastoralnih ureda te više župnika i župnih vikara, razmotrena su pastoralna i organizacijska pitanja Susreta.

Razgovaralo se o prijedlozima za termin Susreta te o njegovu geslu i logotipu. Na sastanku je zaključeno da će ova pastoralna godina biti posebno posvećena pastoralu mladih kao daljnja priprema za Susret hrvatske katoličke mladeži, koji će se održati 2020. godine u Zagrebu.
 

 Tiskovni ured Zagrebačke nadbiskupije