Susret mladih Zagorskog arhiđakonata

Dragi mladi,
Ured za pastoral mladih tijekom ove pastoralne godine organizira susrete mladih u arhiđakonatima naše Nadbiskupije.

Svrha je tih susreta neposredna priprema za Susret hrvatske katoličke mladeži (SHKM) koji će se 9. i 10. svibnja 2020. održati u Zagrebu i Zagrebačkoj nadbiskupiji. Na ovaj susret posebno su pozvani volonteri koji će dobiti upute za daljnje pripreme za SHKM.

Također, želja nam je da se mladi na razini arhiđakonata upoznaju i povežu kako bi lakše surađivali.

Susret mladih Zagorskog arhiđakonata održat će se 15. veljače 2020. godine u Župi Uzvišenja Svetoga Križa u Sv. Križu Začretju, s početkom u 9.30 sati. Susret će započeti molitvom, nakon čega slijedi informativni dio vezan za SHKM, male grupe, ručak, zabavni dio i završna molitva. Susret će završiti do 16 sati.

Kotizacija za susret iznosi 10 kuna po osobi, čime će se pokriti dio troškova organizacije.

Prijaviti se možete do 12. veljače klikom na donji link

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfbQB_thI11UTDr7g1XyT-Wz1HWjEFsCNKIZyog4vwyJgUvEw/viewform?fbclid=IwAR2-jzjZgtPtEkgO08bNoD0ge-YvPRC1EAIpIxbmtxdnN3SKBU8S-XB7EVw

Vidimo se u Sv. Križu Začretju! 🙂